, pollen and may contain royal jelly.
Taste the difference. Natural honey is so good.
1 x 475g jar $7.50
1 x 500g jar $8
1 x 750g jar $12
1 kg tub $15
1.5 kg tub $20
. Surprisingly it didn't contain as much resin as I'd expected so was quite easy to work and finish. As it is intended to contain toothpicks it is simply finished with...
This is Vintage Tinkertoy in original containers. 27 different creations can be made. 105+ pieces in each box but 1 in each box substitutions made. Containers are intact